Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7] AxionCraft [RolePlay][Działki][No-PVP][IConomy][10 Slotów]


ClassAxion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngAxionCraft Diamond_%28Gem%29.png 1.4.2! (UPDATE!)

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s37.mineserv.eu:8619

de2zjo.gifStrona: http://axioncraft.cba.pl/

de2zjo.gifTyp Serwera: RolePlay

de2zjo.gifRekrutacja (Na Moda, Admina): Nie

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak (Poza miastem, i na arenie)

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifThe End: Tak (Dla VIP, i na Eventach)

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gifONLINE

 

1337425569-U363900.png

Wystarczające!

- FalseBook, IConomy, TimeisMoney, Essentials, Jobs,

1337425578-U363900.png

- ClassAxion

- Ziela743

1337425590-U363900.png

Brak!

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

@up

[...] dzieci prosze was najpierw nauczcie sie że RP to ogdrgrywanie życia!!!!!

Uwierz mi... Serwerów RP jest niewiele, dlatego gdyby wszystkie miały być Oryginalne / wspaniałe to by nie było NIC

 

@ref

Opublikowano

Ludzie, czy wy naprawdę nie wiecie czym jest serwer RP? Jest to serwer na którym każdy gracz odgrywa jakąś role, a nie życie -.-.

 

A co do serwera, właśnie wchodzę i: Nietypowe eQ na start, kilof wood(Wydajność I) pól diax siekiery i wood miecz. Spawn bardzo ciekawy, wszystko opisane.Pożądne sklepy.

 

OGÓLNE WRAŻENIE: 9,9/10

 

Ciekawe jest to że na tym serwerze nie da się zgubić

KHA`ZIX!

Opublikowano

Nikt z was pewnie nie grał na serwerach SA:MP, albo po prostu sam nie żyje. Ja grałem w samp 1,5 roku i na samych serwerach RP, gdybyście tam grali wiedzielibyście jak w grach odgrywać prawdziwe życie. Nie da się w MC odgrywać prawdziwego życia, bo w MC nie będzie każdy miał nicków typu: Jason_Kane czy coś w tym stylu albo Coxsone_Barringtone ;>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...